Вътрешни одити - кат. ТММ
| Учебна година | План-график | |
| 2025/2026 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| 2024/2025 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| 2023/2024 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| 2022/2023 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| 2021/2022 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| 2020/2021 | План-график за провеждане на одити в кат. КСТ | |
| Учебна година | Одит-протоколи |
| 2025/2026 | Одит-протоколи |
| 2024/2025 | Одит-протоколи |
| 2023/2024 | Одит-протоколи |
| 2022/2023 | Одит-протоколи |
| 2021/2022 | Одит-протоколи |
| 2020/2021 | Одит-протоколи |
| Учебна година | Мерки |
| 2025/2026 | Протоколи от срещи на студенти |
| 2024/2025 | Протоколи от срещи на студенти |
| 2023/2024 | Протоколи от срещи на студенти |
| 2022/2023 | Протоколи от срещи на студенти |
| 2021/2022 | Протоколи от срещи на студенти |
| 2020/2021 | Протоколи от срещи на студенти |
На 26 и 27 май 2023 г. в аулата на корпус „Медицински науки“ бе проведен първият студентски научен семинар по биохимия.
Студенти и преподаватели изслушаха с интерес лекциите на проф. д-р Красимир Василев (Университет „проф. д-р Асен Златаров“), проф. д-р Албена Йорданова (СУ „Климент Охридски“), проф. д-р Йоана Киселова-Кънева (МУ-Варна), доц. д-р Йордан Георгиев (Университет „Проф. д-р Асен Златаров“) и чуждестранен гост-лектор RNDr. Lenka Sindlerova, Ph.D. (Институт по биофизика – Бърно, Чехия).
Организатори на събитието бяха преподаватели от катедра „Физиология, патофизиология, химия и биохимия“: доц. д-р Йордан Георгиев, проф. д-р Красимир Василев, доц. д-р Диляна Звездова и гл. ас. д-р Марина Янева.
По време на семинара бяха представени 29 студентски обзорни доклада в областта на медицинската биохимия.
От 02 до 04 май 2023 г. в аулата на корпус „Медицински науки“ бе проведен курс по първа помощ „Как да спасиш живот“.
Пред студенти и преподаватели от университета лекторът, проф. д-р Христо Бозов, дм, проведе курса в три модула: Термична травма, Отравяния и Кардиопулмонална ресусцитация.
В практическите упражнения се включиха студенти от Медицински факултет.
Ректорът, проф. д-р Магдалена Миткова връчи благодарствен адрес на директора на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението”-Бургас комисар Николай Николаев за отличната организация и превенция при потушаването на пожара в общежитие на университета.
Участниците получиха сертификат за успешно преминат курс за първа медицинска помощ.